Wypadek na krajowej "32" w Gronowie. Jedna osoba trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

12 listopad 2019
(2 głosów)
Autor: 
Wypadek w Gronowie. Jedna osoba trafiła do szpitala Fot. OSP Dąbie

Jedna osoba została ranna po wypadku na drodze krajowej nr 32 w Gronowie (pow. krośnieński). Ruch na trasie odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 12 listopada, po godzinie 14:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Peugeot jechał krajową "32" od strony Zielonej Góry w kierunku Krosna Odrzańskiego. Na łuku drogi w Gronowie wpadł w poślizg i wleciał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z Polonezem.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Krosna Odrzańskiego oraz ochotników z Dąbia. Przybył także zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki. W wyniku wypadku poszkodowany został kierowca Peugeota. Mężczyznę przetransportowano do szpitala na szczegółowe badania.

Służby zablokowały pas ruchu drogi krajowej nr 32 w kierunku Zielonej Góry. Ruch odbywa się wahadłowo. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 18:00 - informuje GDDKiA.

Przeczytaj także: Poważny wypadek dwóch aut pod Zieloną Górą (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.