Poważne potrącenie w Kargowej. Trwa walka o życie kobiety!

12 listopad 2019
(4 głosów)
Poważne potrącenie w Kargowej. Trwa walka o życie kobiety! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na głównej ulicy w Kargowej doszło do poważnego w skutkach potrącenia kobiety. Trwa walka o jej życie.

Do poważnego w skutkach potrącenia kobiety doszło na ulicy Sulechowskiej, biegnącej w ciągu Drogi Krajowej numer 32 w miejscowości Kargowa. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze w tym pobliskich strażaków ochotników. 

- 82-letnia kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych na ulicy Sulechowskiej. Kobieta została potrącona przez kierującego samochodem marki Dacia jadącego od strony Sulechowa w kierunku Wolsztyna. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl wciąż trwa walka o życie potrąconej kobiety. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

Godzina 18:00 - Niestety życia kobiety nie udało się uratować...

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.