Wypadek pod Zieloną Górą. Dwie osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

16 listopad 2019
(7 głosów)
Autor: 
Wypadek pod Zieloną Górą. Dwie osoby trafiły do szpitala Redakcja

Dwójka dzieci trafiła do szpitala po wypadku na trasie Zielona Góra - Wysokie (gmina Czerwieńsk). Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 16 listopada, po godzinie 19:00. Kierująca pojazdem marki Volkswagen jechała leśną drogą pożarową z kierunku Czerwieńska. Wjeżdżając na skrzyżowanie z drogą wojewódzką do miejscowości Wysokie, uderzyła w Mazdę jadącą od strony Zielonej Góry. Do wypadku doszło na środku drogi. Siła zderzenia była na tyle mocna, że Mazda wleciała do rowu.

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej oraz dwa patrole policji z zielonogórskiej drogówki. Przybyły także dwa zespoły pogotowia. W wyniku wypadku poszkodowana została dwójka dzieci. Wszystkie przetransportowano do szpitala. Na szczegółowe badania prawdopodobnie udadzą się jeszcze dwie osoby, które uskarżają się na ból.

Droga wojewódzka nr 281 jest zablokowana w obu kierunkach. Funkcjonariusze robią wszystko, aby jak najszybciej wprowadzić wahadłową organizację ruchu.

Godzina 20:25 - Do szpitala trafiły kolejne dwie osoby. To dziecko oraz osoba dorosła. Ruch w miejscu wypadku odbywa się już wahadłowo.

Przeczytaj także: Ogromny pożar hali w Zielonej Górze. Płomienie objęły cały budynek (ZDJĘCIA, FILM Z DRONA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.