Brutalna napaść na 30-latka w Gorzowie. Zatrzymano już sześć osób

16 listopad 2019
(5 głosów)
Autor: 
Brutalna napaść w Gorzowie. Zatrzymano już sześć osób KWP Gorzów Wlkp.

W piątkowy wieczór w jednym z mieszkań przy ul. Mikołajczyka w Gorzowie Wielkopolskim doszło do brutalnego rozboju. Grupa zamaskowanych mężczyzn wyważyła drzwi do lokalu, gdzie brutalnie pobiła 30-latka. Poszkodowany trafił do szpitala.

Wszystko wydarzyło się 15 listopada około godziny 21:40. - Grupa kilku zamaskowanych napastników po siłowym i bezprawnym wtargnięciu do jednego z mieszkań po wcześniejszym sforsowaniu drzwi, napadło na 30-latka - relacjonuje nadkom. Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji.

Napastnicy uciekli jeszcze przed przyjazdem policji. Ofiara ze złamaną ręką oraz innymi poważnymi obrażeniami została przetransportowana do gorzowskiego szpitala.

W związku ze zdarzeniem decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim powstała specjalna grupa operacyjno-śledcza skierowana wyłącznie do tej sprawy. - W wyniku intensywnych i skomplikowanych działań wielu policjantów zatrzymanych zostało 6 osób. Trwają dalsze czynności w tej sprawie - informuje nadkom. Maludy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.