Tragiczny nocny wypadek w Zielonej Górze. Zginął 25-latek

17 listopad 2019
(8 głosów)
Tragiczny nocny wypadek w Zielonej Górze. Zginął 25-latek, który wypadł z pojazdu Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Tragiczny nocny wypadek dwóch samochodów osobowych na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały służby ratownicze. Droga była zablokowana!

W niedzielę, 17 listopada, około godziny 1 w nocy na Szosie Kisielińskiej doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze, w tym dwa zastępy straży pożarnej.

Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że po zderzeniu jeden z pojazdów dachował. Świadkowie wypadku udzielali pomocy 25-letniemu mężczyźnie. Niestety mimo wysiłku ratowników medycznych oraz lekarzy nie udało się go uratować.

Drugim pojazdem podróżowały trzy osoby w wieku od 18 do 21 lat. Wszyscy trafili do szpitala. Najciężej poszkodowana kobieta ma złamaną miednicę. Na miejscu do wczesnych godzin porannych pracowali zielonogórscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

- W Forda Mondeo, który wyjeżdżał ze stacji paliw uderzył Ford Focus. Jedna osoba zginęła na miejscu. Dwie kobiety oraz mężczyzna trafili do szpitala - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.