Groźny wypadek na S3 koło Skwierzyny. Sześć osób jest poszkodowanych (ZDJĘCIA, FILM)

17 listopad 2019
(2 głosów)
Autor: 
Groźny wypadek na S3 koło Skwierzyny Fot. Czytelnik Paweł

Sześć osób zostało poszkodowanych po wypadku dwóch samochodów na trasie S3 pomiędzy Gorzowem Wielkopolskim a Skwierzyną. Droga w kierunku Międzyrzecza jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w niedzielę, 17 listopada, po godzinie 14:45. Na 107 kilometrze trasy S3 w kierunku Międzyrzecza na wysokości Trzebiszewa zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Hondy najechał na tył zwalniającego przed nim Mercedesa. Po zdarzeniu obie osobówki wpadły do przydrożnego rowu.

Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej oraz zespoły pogotowia. Przybyły także patrole policji. - W wyniku zdarzenia sześć osób zostało poszkodowanych - informuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim. Do szpitala trafiło między innymi 7-letnie dziecko.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci z międzyrzeckiej drogówki. Początkowo ruch odbywał się jednym pasem, ale obecnie droga w stronę Zielonej Góry jest zablokowana. Objazd odbywa się starą drogą nr 3 przez Deszczno, Brzozowiec i Trzebiszewo. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 17:30 - informuje GDDKiA.

Godzina 16:40 - Ruch ponownie odbywa się już jednym pasem.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.