Dwa poważne wypadki w Lubuskiem. Główne drogi zablokowane

18 listopad 2019
(10 głosów)
Dwa poważne wypadki w Lubuskiem. Główne drogi zablokowane Redakcja/Zdjęcie poglądowe

W województwie lubuskim doszło do dwóch poważnych wypadków drogowych. Jeden na trasie S3 w pobliżu Nowego Miasteczka a drugi na DK22 w miejscowości Rogi. 

Poranek na głównych arteriach naszego województwa nie należał do spokojnych. Na trasie S3 w pobliżu Nowego Miasteczka doszło do zdarzenia busa z ciężarówka. Jedna osoba została poszkodawa. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana, wprowadzono objazd przez Drogę Wojewódzką numer 333.

Na Drodze Krajowej numer 22 w pobliżu miejscowość Rogi zderzyły się aż trzy pojazdy: Ciągnik rolniczy przewożący kukurydzę, samochód ciężarowy i osobówka. W tym zdarzeniu jedna osoba również została poszkodowana. Kukurydza wysypała się na jezdnię. Droga jest całkowicie zablokowana.

Utrudnienia na trasach mogą potrwać nawet do godziny 10.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.