Kolizja czterech osobówek na wiadukcie w Zielonej Górze. "Są ogromne korki"

18 listopad 2019
(3 głosów)
Autor: 
Kolizja czterech osobówek na wiadukcie w Zielonej Górze Redakcja/archiwum

Na wiadukcie na alei Zjednoczenia w Zielonej Górze najechały na siebie cztery osobówki. Pojazdy całkowicie zablokowały jeden pas ruchu, stworzyły się długie korki.

Cztery samochody osobowe zderzyły się na pasie ruchu w kierunku Przylepu. To klasyczne najechanie.

Na miejsce wezwano patrol policji z zielonogórskiej drogówki. Wszyscy uczestnicy zdarzenia nie doznali poważniejszych obrażeń i nie potrzebowali pomocy medycznej.

Na czas obsługi kolizji przez policjantów zablokowany jest jeden pas ruchu. Aleja Zjednoczenia oraz przyległe ulice zostały szybko zakorkowane. - Stworzyły się ogromne korki - informują kierowcy.

Więcej szczegółowych informacji już wkrótce...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.