Ciężarówka blokuje krajową "32" w Gronowie. Stworzyły się długie korki

19 listopad 2019
(3 głosów)
Autor: 
Ciężarówka blokuje krajową "32" w Gronowie Fot. Czytelnik Filip

Ciężarówka zablokowała się na wzniesieniu na drodze krajowej nr 32 w Gronowie. Trasa jest zablokowana w obu kierunkach, stworzyły się długie korki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca wyjeżdżał z jednej z firm ulokowanej tuż przy trasie. Kiedy mężczyzna wjechał ciągnikiem siodłowym na drogę, naczepa miała zawiesić się na wzniesieniu.

Zestaw całkowicie zablokował krajową "32". Na drodze od razu stworzyły się kilkukilometrowe korki.

Godzina 17:50 - Droga odblokowana

Znajdujesz się w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Informuj i bądź poinformowany! Skontaktuj się z nami przez stronę na Facebooku lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.