Trasa S3: W ciężarówce pękła opona, siedem samochodów zostało uszkodzonych!

20 listopad 2019
(2 głosów)
Trasa S3: W ciężarówce pękła opona, siedem samochodów zostało uszkodzonych! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na trasie S3 w okolicach miejscowości Niedoradz doszło do zdarzenia drogowego z udziałem siedmiu samochodów osobowych. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Zielonej Góry.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę, 20 listopada, około godziny 18 na 206 kilometrze trasy S3 w kierunku Zielonej Góry. W samochodzie ciężarowym pękła opona a kawałki gumy znalazły się na jezdni. W rozerwane fragmenty opon wjechało aż siedem samochodów. Na miejsce wezwana została nowosolska policja. 

W zdarzeniu na szczęście nikt nie został ranny, skończyło się jedynie na pękniętych zderzakach oraz urwanych tablicach rejestracyjnych. Zablokowany jest prawy pas ruchu w kierunku Zielonej Góry.

Służby drogowe uprzątnęły już stwarzające niebezpieczeństwo pozostałości po oponie. Ruch odbywa się bez większych utrudnień.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.