Wypadek na Trasie S3. W BMW pękła opona, auto dachowało

22 listopad 2019
(3 głosów)
Wypadek na Trasie S3. W BMW pękła opona, auto dachowało Redakcja/Zdjęcie poglądowe

W samochodzie osobowym marki BMW podczas jazdy pękła opona, osobówka dachowała. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło około godziny 14:20 na trasie S3 w okolicach miejscowości Nietoperek. W Samochodzie osobowym marki BMW jadącym w kierunku Zielonej Góry doszło do pęknięcia opony a w konsekwencji dachowania. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany.

W zdarzeniu nikt nie został ranny, wkrótce wprowadzony zostanie ruch jednym pasem.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.