RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Podwójna śmierć na DK92 (ZDJĘCIA i FILM)

17 czerwiec 2016
(3 głosów)

W piatek (17.06) około godz. 16.30 na drodze krajowej nr 92, na wysokości miejscowości Mostki,  doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginęły dwie kobiety, matka i córka. Kierowca drugiego pojazdu zbiegł z miejsca zdarzenia.

W zderzeniu udział brały dwa pojazdy osobowe, renault clio oraz bmw. Panie jechały w kierunku Świecka a bmw do Świebodzina. Kierowca bmw zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo-bocznie z kierującą clio. Prawdopodobną przyczyną mogło być niedostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Do wypadku doszło po deszczu, kiedy droga była mokra i śliska. Mężczyzna zbiegł. Poszukuje go świebodzińska policja. Znane są już jego personalia. 

Policja apeluje o rozwagę. Padające w tym tygodniu deszcze utrudniają poruszanie się po drodze. Należy zachować rozsądek. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.