Poważny wypadek na S3 koło Nowego Miasteczka. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

23 listopad 2019
(4 głosów)
Autor: 
Poważny wypadek na S3. Jedna osoba ranna Fot. Rafał

Jedna osoba trafiła do szpitala po porannym wypadku lawety i samochodu ciężarowego na trasie S3 koło Nowego Miasteczka. Ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się jednym pasem.

Do wypadku doszło w sobotę, 23 listopada, około godziny 7:00. Na 228 kilometrze trasy S3 tuż przed węzłem Nowe Miasteczko (kierunek Nowa Sól) kierowca lawety najechał na tył zwalniającego przed nim zestawu. Zderzenie było na tyle silne, że przód Peugeota został doszczętnie zniszczony.

Na miejsce wysłano kilka zastępów straży pożarnej oraz zespół pogotowia. Przybyły także patrole policji. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca lawety. Mężczyzna był uwięziony w pojeździe. Strażacy musieli wykonać dostęp do poszkodowanego przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Po opatrzeniu przez policjantów i ratowników medycznych został przetransportowany szpitala.

Dokładne zdarzenia ustalają już policjanci z nowosolskiej drogówki. Początkowo droga w kierunku Nowej Soli była zablokowana, ale obecnie odbywa się już jednym pasem. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 11:30 - informuje GDDKiA.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.