Kolizja na Łużyckiej w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

24 listopad 2019
(3 głosów)
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala Redakcja

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch osobówek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 24 listopada, około godziny 18:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Hyundaia jechał ulicą Dąbrówki w kierunku ul. 1 Maja. Na środku skrzyżowania uderzył on w prawy bok Audi skręcającej z ulicy 1 Maja w ul. Łużycką.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz zespoły pogotowia. Przyjechał także patrol policji z drogówki. W wyniku zdarzenia jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

W związku z kolizją zablokowany został skręt z ulicy Łużyckiej w Kierunku ul. Dąbrówki. Policjanci z zielonogórskiej drogówki ustalają wszystkie szczegóły stłuczki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.