Zbąszynek: Nieznani sprawcy wysadzili w nocy bankomat!

26 listopad 2019
(8 głosów)
Zbąszynek: Nieznani sprawcy wysadzili w nocy bankomat! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Kolejna zuchwała próba kradzieży gotówki z bankomatu poprzez jego wysadzenie miała miejsce dziś w nocy w Zbąszynku. Na miejscu pracowali policyjni technicy.

We wtorek, 26 listopada, około godziny 3 w nocy, w miejscowości Zbąszynek przy ulicy Topolowej doszło do wysadzenia bankomatu przez nieznanych dotąd sprawców. Na miejscu pojawiła się policja. Zdarzenie potwierdza mł. asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. 

Policja nie ujawnia szczegółów dotyczących tego zdarzenia. Nie wiadomo też, czy złodzieje zdołali ukraść pieniądze.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.