Potrącenie w Zielonej Górze. Kobieta przechodziła po pasach (ZDJĘCIA)

27 listopad 2019
(4 głosów)
Autor: 
Potrącenie w Zielonej Górze. Kobieta przechodziła po pasach Redakcja

Na alei Konstytucji 3 Maja w Zielonej Górze kierowca samochodu osobowego potrącił pieszą przechodzącą po pasach. Kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, 27 listopada, około godziny 18:10. Mężczyzna kierujący samochodem marki Skoda Fabia jechał al. Konstytucji 3 Maja w kierunku ul. Długiej. Na przejściu dla pieszych na wysokości Rektoratu Uniwersytetu Zielonogórskiego z nieznanych przyczyn potrącił kobietę przechodzącą po pasach.

Poszkodowana przez długi czas leżała na drodze i nie była w stanie się podnieść. Chwilę później przy kobiecie zebrało się wiele osób, które powiadomiły służby i udzielały jej pierwszej pomocy.

Na miejsce wezwano patrol policji z drogówki oraz zespół pogotowia. Kobieta została opatrzona przez ratowników medycznych, a następnie przetransportowana do szpitala. Piesza przejdzie w nim wszystkie szczegółowe badania.

Policjanci cały czas ustalają okoliczności zdarzenia. Służby zablokowały lewy pas alei Konstytucji 3 Maja w kierunku aresztu. Droga szybko została zakorkowana.

Przeczytaj także: Problem OSP Bukowiec. Strażacy nie mają czym gasić. "Winna bierność władz"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.