Napad na żabkę w Zielonej Górze. Zamaskowany sprawca poturbował sprzedawczynię!

28 listopad 2019
(1 głos)
Napad na żabkę w Zielonej Górze. Zamaskowany sprawca poturbował sprzedawczynię! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Zamaskowany mężczyzna wszedł rano do Żabki przy ulicy Dworcowej, poturbował ekspedientkę oraz ukradł pieniądze z kasy. Na miejscu pracują policjanci.

W czwartek, 28 listopada, około godziny 6 rano, do Żabki przy ulicy Dworcowej w pobliżu Dworca PKP wszedł zamaskowany mężczyzna. Złodziej popchnął ekspedientkę oraz ukradł pieniądze z kasy fiskalnej. Na miejsce wezwane zostały patrole zielonogórskiej policji. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego incydentu. Zdarzenie potwierdza rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze podinsp. Małgorzata Barska. 

Do napadu doszło chwilę po otwarciu sklepu, w kasie znajdowała się mała ilość gotówki. Życiu i zdrowiu ekspedientki nie zagraża niebezpieczeństwo.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.