Tragedia na drodze. Samochód osobowy śmiertelnie potrącił pieszego

29 listopad 2019
(4 głosów)
Tragedia na drodze. Samochód osobowy śmiertelnie potrącił pieszego Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Tragiczny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 135 pod Kostrzynem nad Odrą. Samochód osobowy śmiertelnie potrącił pieszego.

W piątek, 29 listopada, około godziny 22, służby ratownicze otrzymały zgłoszenie dotyczące potrącenie pieszego na Drodze Wojewódzkiej numer 135 na odcinku Dąbroszyn - Kostrzyn nad Odrą. Siła potrącenia była bardzo duża, mimo wysiłku ratowników oraz lekarzy potrąconego mężczyzny nie udało się uratować. 

Droga Wojewódzka numer 135 jest obecnie całkowicie zablokowana. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 3 w nocy.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.