Zderzenie dwóch osobówek na trasie S3. Droga jest zablokowana!

01 grudzień 2019
(4 głosów)
Zderzenie dwóch osobówek na trasie S3. Droga jest zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 na wysokości Rosina. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana. Na miejscu pracują służby.

W niedzielę, 1 grudnia, około godziny 16 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na 164 kilometrze trasy S3 w kierunku Zielonej Góry. Na miejscu pracują służby ratownicze, ruch w kierunku Sulechowa jest obecnie zablokowany. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl w zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracują już świebodzińscy policjanci. 

Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger. Kliknij tutaj!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.