Wypadek na trasie S3 pod Sulechowem. Ciężarówka zderzyła się z osobówką (ZDJĘCIA)

04 grudzień 2019
(20 głosów)
Autor: 
Wypadek na S3. Ciężarówka zderzyła się z osobówką Redakcja

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku na trasie S3 na wysokości Cigacic. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w środę, 4 grudnia, po godzinie 19:00. Na trasie S3 na odcinku Sulechów - Zielona Góra samochód osobowy zderzył się z ciężarówką marki Scania. Ciągnik siodłowy ma uszkodzony przód, natomiast auto lewy bok.

Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry i Sulechowa. Przybył także zespół pogotowia oraz patrole policji z drogówki. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci.

Trasa S3 jest zablokowana w obu kierunkach.

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.