Dachowanie osobówki na trasie Krosno Odrzańskie - Radnica. Droga zablokowana

05 grudzień 2019
(2 głosów)
Autor: 
Dachowanie osobówki pod Krosnem Odrzańskim Redakcja/archiwum

Trasa Krosno Odrzańskie - Radnica jest całkowicie zablokowana po dachowaniu samochodu osobowego. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Zgłoszenie o zdarzeniu wypłynęło do krośnieńskich służb w czwartek, 5 grudnia, około godziny 20:30. Na 5 kilometrze drogi wojewódzkiej nr 276 koło Radnicy dachował samochód marki BMW.

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. - Na szczęście nikt nie został poszkodowany - mówi dla NewsLubuski.pl dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Rozbity pojazd leży na środku trasy. Droga na odcinku Krosno Odrzańskie - Radnica jest zablokowana w obu kierunkach. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 22:00.

Obecnie na wielu trasach w regionie jest bardzo ślisko. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.