Kolizja trzech aut na wiadukcie w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana

06 grudzień 2019
(3 głosów)
Autor: 
Kolizja trzech aut na wiadukcie w Zielonej Górze

Na wiadukcie na alei Zjednoczenia w Zielonej Górze najechały na siebie trzy pojazdy. Pojazdy całkowicie zablokowały jeden pas ruchu, stworzyły się długie korki.

Trzy samochody zderzyły się na pasie ruchu w kierunku Przylepu. Kolejno najechały na siebie Opel, Fiat oraz Subaru. Uderzenie było na tyle silne, że z aut wyciekły płyny eksploatacyjne.

Na miejsce wezwano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z zielonogórskiej drogówki. Przybył także podstawowy zespół pogotowia, ponieważ do służb trafiła informacja o jednej osobie poszkodowanej. Jej życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo

Na czas obsługi kolizji przez policjantów zablokowany jest prawy pas ruchu tuż przed skrzyżowaniem z ul. Energetyków. Aleja Zjednoczenia oraz przyległe ulice zostały szybko zakorkowane.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.