Wieczorne potrącenie na Jaskółczej w Zielonej Górze

07 grudzień 2019
(1 głos)
Wieczorne potrącenie na Jaskółczej w Zielonej Górze Fot. Czytelnik

Samochód osobowy potrącił starszą kobietę na pasach w Zielonej Górze. Poszkodowana trafiła do szpitala, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

W sobotę, 7 grudnia, około godziny 20, starsza kobieta przechodziła przez pasy na ulicy Jaskółczej w Zielonej Górze. Piesza została potrącona przez samochód osobowy marki Ford. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe. Ratownicy przetransportowali poturbowaną kobietę do szpitala.

Szczęśliwie piesza nie odniosła poważniejszych obrażeń, była tylko lekko poobijana. - Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w  Zielonej Górze.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.