Wypadek koło Lubiszyna. Kierowca wypadł z drogi i uderzył w drzewo (ZDJĘCIA)

08 grudzień 2019
(2 głosów)
Autor: 
Kierowca wypadł z drogi i uderzył w drzewo Fot. OSP Lubiszyn

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala po wypadku na drodze wojewódzkiej nr 130 koło Lubiszyna. Osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo.

Do wypadku doszło w niedzielę, 8 grudnia, przed godziną 1:00. Kierowca samochodu osobowego marki BMW jechał trasą Tarnów - Barnówko. Nagle z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Na koniec pojazd uderzył jeszcze w drzewo.

Na miejsce przybył zespół pogotowia oraz trzy zastępów straży pożarnej. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki został przetransportowany do szpitala. Wiadomo, że jego życiu nic nie zagraża.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.