Zielona Góra: Seniorka upadła w mieszkaniu i głośno wołała o pomoc

08 grudzień 2019
(1 głos)
Autor: 
Upadła w mieszkaniu i głośno wołała o pomoc Redakcja/archiwum

Dzięki czujności sąsiadów starsza zielonogórzanka trafiła do szpitala. Mieszkańcy zaalarmowani krzykiem kobiety wezwali służby ratownicze.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 8 grudnia, po godzinie 18:00. Starsza kobieta mieszkająca w bloku przy ul. Monte Cassino w Zielonej Górze głośno wołała o pomoc. Krzyk seniorki zwrócił uwagę sąsiadów oraz lokatorów pobliskich budynków, którzy powiadomili służby.

Zaniepokojeni sąsiedzi próbowali otworzyć drzwi do lokalu, ale ich próby okazały się bezskuteczne. W międzyczasie na miejsce dojechał zastęp straży pożarnej oraz patrol policji.

Strażacy w asyście funkcjonariuszy siłowo weszli do lokalu. W środku faktycznie znajdowała się kobieta potrzebująca pomocy. Seniorka przewróciła się i nie mogła wstać. Mundurowi poprosili o wsparcie zespołu pogotowia.

Kobieta została przetransportowana do szpitala, w którym przejdzie szczegółowe badania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.