Zabójcze "przysmaki" dla psów nadziane igłami. Pułapka na os. Pomorskim w Zielonej Górze

08 grudzień 2019
(2 głosów)
Zabójcze przysmaki dla psów nadziane igłami. Pułapka na os. Pomorskim w Zielonej Górze OTOZ Animals - Inspektorat Zielona Góra. 

Nieznany sprawca rozrzuca na osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze kawałki kiełbasy nadziane m.in. igłami. "Przysmaki" mogą być zabójcze dla psów.

Kawałki kiełbasy nadziane igłami oraz wkrętami porozrzucane były na osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. Takie "przysmaki" są szczególnie niebezpieczne dla psów. Ktoś musiał zadać sobie sporo trudu wbijając w mały kawałek kiełbasy blisko 10 ostrych przedmiotów, m.in. igieł oraz wkrętów.

Podczas spaceru z pupilami zwracajcie szczególną uwagę na to co znajdują one w trawie. Przed niebezpieczeństwem ostrzegają wolontariusze OTOZ Animals - Inspektorat Zielona Góra. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.