Ciało mężczyzny znalezione w mieszkaniu na Ptasiej w Zielonej Górze

09 grudzień 2019
(2 głosów)
Ciało mężczyzny znalezione w mieszkaniu na Ptasiej w Zielonej Górze Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Ciało mężczyzny zostało znalezione w jednym z mieszkań przy ulicy Ptasiej w Zielonej Górze. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza policji oraz prokurator.

W poniedziałek, 9 grudnia, około godziny 12, straż pożarna oraz policja otrzymały zgłoszenie dotyczące ujawnienia ciała mężczyzny w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Ptasiej w Zielonej Górze. Na miejsce wysłano jeden zastęp straży pożarnej oraz patrol policji. Niestety po wejściu do mieszkania funkcjonariusze potwierdzili najczarniejszy scenariusz.

Strażacy przy pomocy detektora wielogazowego dokonali pomiaru powietrza na obecność tlenku węgla, czujniki nic nie wykazały. Na miejsce wezwana została grupa dochodzeniowo-śledcza policji, która działa pod nadzorem prokuratora. Przyczyna śmierci mężczyzny nie jest obecnie znana.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.