Napad na kantor w Krośnie Odrzańskim

09 grudzień 2019
(9 głosów)
Napad na kantor w Krośnie Odrzańskim Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Nieznani sprawcy napadli na kantor wymiany walut w Krośnie Odrzańskim. Na miejscu pracuje policja.

W poniedziałek, 9 grudnia, około godziny 17 nieznani sprawcy napadli na kantor wymiany walut w Krośnie Odrzańskim. Na miejsce wezwana została krośnieńska policja. - Pracownikom kantoru nic się nie stało. - podaje podkom. Justyna Kulka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Obecnie w miejscu napadu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, powiadomione zostały również jednostki policji w ościennych powiatach. Policja na chwilę obecną nie udziela więcej informacji. Do sprawy będziemy wracać.

Godzina 18:55 - Wciąż trwają czynności sprawdzająco-pościgowe. Kantor w którym doszło do napadu mieści się przy ulicy Poznańskiej.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.