PILNE! Samochód wpadł do stawu, w środku było 5 osób. Trwa reanimacja!

10 grudzień 2019
(11 głosów)
PILNE! Samochód wpadł do stawu, w środku było 5 osób. Trwa reanimacja! Redakcja/Zdjęcie poglaowe

To informacja z ostatniej chwili, samochód osobowy wpadł do stawu. W środku było 5 osób, trwa reanimacja. Na miejscu pracuje śmigłowiec LPR.

Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku we wtorek, 10 grudnia, około godziny 5:50. Kierowca samochodu osobowego marki Audi A4 przejeżdżając przez Cibórz, z nieznanych przyczyn zjechał z trasy i wpadł do jeziora.

- Pojazdem podróżowało 5 osób. Cztery zostały wyciągnięte z samochodu przez pierwsze zastępy straży pożarnej, natomiast ostatnią musieli podjąć już ratownicy z grupy wodno-nurkowej - relacjonuje st. kpt. Dariusz Szymura, rzecznik Komendy Wojewódzkiej PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Na miejscu pracują liczne służby ratownicze, w tym śmigłowiec LPR z Zielonej Góry. Trwa reanimacja pięciu osób poszkodowanych.

Godzina 8:20 - - Niestety wszyscy zginęli na miejscu - jnformuje świebodzińska policja.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.