Zielona Góra: Auto na boku, jedna osoba poszkodowana. Wypadek na Nowojędrzychowskiej (ZDJĘCIA)

10 grudzień 2019
(2 głosów)
Autor: 
Auto na boku. Wypadek na Nowojędrzychowskiej w Zielonej Górze Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Nowojędrzychowskiej i Kąpielowej w Zielonej Górze. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku we wtorek, 10 grudnia, o godzinie 18:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Toyotą jechał ul. Nowojędrzychowską w kierunku zielonogórskiego Zatonia. Nagle pierwszeństwo przejazdu wymusiła mu kierująca Oplem wyjeżdżająca z ulicy Kąpielowej. Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu. Toyota zakończyła jazdę na boku.

Na miejsce wysłano zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki. Przybyły także dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy, a ratownicy medyczni zajęli się osobą poszkodowaną.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Część ulicy Nowojędrzychowskiej jest zablokowana. Swoje czynności cały czas prowadzą policjanci z drogówki, którzy ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.