Krosno Odrz.: Policja zatrzymała pijanego kierowcę. Mężczyzna miał 3,5 promila!

13 grudzień 2019
(2 głosów)
Krosno Odrz.: Policja zatrzymała pijanego kierowcę. Mężczyzna miał 3,5 promila! Lubuska Policja

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 49-letni mężczyzna, który pijany wsiadł za kierownicę Forda. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w jego organizmie jest 3,5 promila alkoholu. Sprawa skierowana zostanie do sądu.

Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego krośnieńskiej komendy, podczas patrolowania terenu gminy Bytnica, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Forda. Gdy otworzyli drzwi, już wiedzieli, że ten mężczyzna nie powinien siadać za kierownicą. W trakcie rozmowy 49-latek nie był w stanie wysłowić się i czuć było od niego wyraźną woń alkoholu. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało, że ma 3,5 promila.

Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto po sprawdzeniu mężczyzny w systemach informatycznych okazało się, że odpowie on również za brak uprawnień do kierowania. Mężczyzna został przewieziony do krośnieńskiej komendy na dalsze czynności, natomiast pojazd trafił na policyjny parking.

Źródło: podkom. Justyna Kulka, Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.