Zielona Góra: Dziecko zatrzasnęło rodziców na balkonie. W akcji strażacy

13 grudzień 2019
(5 głosów)
Zielona Góra: Dziecko zatrzasnęło rodziców na balkonie. W akcji strażacy Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do niecodziennego zdarzenia doszło w jednym z bloków przy ulicy Henryka Sucharskiego w Zielonej Górze. Małe dziecko zatrzasnęło swoich rodziców na balkonie.

W piątek, 13 grudnia, około godziny 16:30, dyżurny operacyjny zielonogórskich strażaków otrzymał nietypowe zgłoszenie. Na balkonie w jednym z bloków przy ulicy Henryka Sucharskiego w Zielonej Górze małe dziecko zatrzasnęło swoich rodziców. 

Na miejsce zadysponowany został jeden zastęp straży pożarnej. Strażacy pomogli rodzicom bezpiecznie powrócić do mieszkania. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.