Poważny wypadek pod Nową Solą. Ranne dwie osoby (ZDJĘCIA)

23 grudzień 2019
(1 głos)
Poważny wypadek pod Nową Solą. Ranne dwie osoby Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Poważny poranny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 315 w powiecie nowosolskim. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką, ranne zostały dwie osoby. Na miejscu pracują służby.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 23 grudnia, około godziny 9 rano. Na odcinku Drogi Wojewódzkiej numer 315 między miejscowościami Lipiny a Przyborów doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Ford Focus z samochodem ciężarowym. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze, na czas działań droga została całkowicie zablokowana. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wykonać dostęp do osób zakleszczonych w pojeździe. Do szpitala trafiły łącznie dwie osoby, to 75-letnia kierująca oraz 80-letni pasażer Forda Focusa.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym nagle zatrzymała pojazd. Za osobówką jechał samochód ciężarowy, którego kierowca rozpoczął manewr omijania. Niespodziewanie kierująca Focusem, bez sygnalizacji skręciła w lewo - bezpośrednio pod ciężarówkę.

- Na miejscu wciąż trwają czynności. Wprowadzono ruch wahadłowy. - podaje st. sierż. Agata Towpik z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Fot. OSP Przyborów

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.