Tragedia pod Sławą. Rowerzysta śmiertelnie potrącony przez osobówkę (ZDJĘCIA)

05 styczeń 2020
(10 głosów)
Tragedia pod Sławą. Rowerzysta śmiertelnie potrącony przez osobówkę Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Tragiczny wypadek w miejscowości Śmieszkowo. Rowerzysta został śmiertelnie potrącony przez samochód osobowy. Droga zablokowana. 

W niedzielę, 5 stycznia, około godziny 15:30 w miejscowości Śmieszkowo doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Na miejsce zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry - Przylepu.

Przez kilkadziesiąt minut trwała nieustanna walka o życie potrąconego rowerzysty. Niestety mimo wysiłku ratowników medycznych oraz lekarzy życia mężczyzny nie udało się uratować. 

Na miejscu zdarzenia pracują już policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga jest zablokowana. 

Fot. Wolsztyn 112

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.