13-letnia Patrycja odnaleziona

06 styczeń 2020
(5 głosów)
13-letnia Patrycja odnaleziona

W poniedziałek popołudniu odnalazła się 13-letnia Patrycja. Dziewczyna jest cała i zdrowa. Policja nie ujawnia szczegółów odnalezienia. 

Nowosolanka była poszukiwana przez policję od czwartku, 2 stycznia. Wtedy właśnie Patrycja wyszła z domu, aby spotkać się ze swoimi koleżankami.

- W imieniu policji bardzo dziękuję za liczne udostępnienia informacji o zaginionej, za to że zawsze w takich sprawach jest odzew społeczny i możemy na Państwa liczyć - poinformowała za pomocą portalu NewsLubuski.pl, mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, Oficer Prasowy KPP w Nowej Soli. 

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.