Zielona Góra: Dziecko zamknęło babcię na balkonie. Strażacy wybili szybę

06 styczeń 2020
(2 głosów)
Zielona Góra: Dziecko zamknęło babcię na balkonie. Strażacy wybili szybę Redakcja

Do nietypowego zdarzenia doszło na jednym z osiedli przy ulicy Źródlanej w Zielonej Górze. Małe dziecko zamknęło swoją babcię na balkonie.

w poniedziałek, 6 stycznia, około godziny 18 zielonogórskie służby otrzymały nietypowe zgłoszenie. Na balkonie, znajdującym się na drugim piętrze bloku przy ulicy Źródlanej w Zielonej Górze małe dziecko zamknęło swoją babcię. Kobieta nie miała jak wrócić do mieszkania. Na miejsce zadysponowano straż pożarną oraz policję.

Strażacy dostali się na balkon z sąsiedniego mieszkania oraz wybili szybę, dzięki czemu mogli dostać się do środka. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.