Sulechów: 90-latek potrącony przez busa. Kierowcę oślepiło słońce

07 styczeń 2020
(5 głosów)
Sulechów: 90-latek potrącony przez busa. Kierowcę oślepiło słońce Fot. Łukasz

Bus potrącił 90-letniego mężczyznę na pasach w Sulechowie. Pieszy trafił do szpitala.

We wtorek, 7 stycznia, około godziny 12, na ulicy Niepodległości w Sulechowie doszło do potrącenia pieszego na pasach przez busa marki Fiat Ducato. Na miejsce wysłano zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Ratownicy udzielili pomocy potrąconemu 90-latkowi z urazem głowy i przetransportowali go do szpitala na szczegółowe badania.

Kierowca busa marki Fiat Ducato tłumaczy, że został oślepiony przez słońce. - Potrącony mężczyzna trafił do szpitala na szczegółowe badania, czekamy na wyniki, wtedy będzie wiadomo czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja, czy wypadek. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Ulica Niepodległości była czasowo zablokowana.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.