Tajemnicza śmierć w Drezdenku. Ciało 50-latka leżało na ulicy

08 styczeń 2020
(9 głosów)
Autor: 
Ciało 50-latka leżało na ulicy w Drezdenku Redakcja/archiwum

Ciało 50-latka zostało zauważone w środowe popołudnie na ulicy Kościuszki w Drezdenku. Przyczyna śmierci mężczyzny nie jest jeszcze znana. Policja próbuje ustalić przebieg zdarzenia.

W środę, 8 stycznia, na ulicy Kościuszki w Drezdenku ujawniono zwłoki mężczyzny. Policję kilka minut po godzinie 16:00 poinformował jeden z mieszkańców miasta.

Na miejscu od razu pojawili się policjanci, którzy zablokowali drogę. Na godzinę 17:30 cały czas trwają czynności z udziałem prokuratora.

- Lekarz potwierdził zgon mężczyzny. Obecnie nie znamy jego tożsamości. Nie wiadomo czy doszło do potrącenia, czy innego zdarzenia. Ustalamy wszystkie okoliczności - mówi w rozmowie z NewsLubuski.pl mł. asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Wszyscy świadkowie oraz osoby posiadające informację mogące pomóc w śledztwie proszone są o kontakt z KPP w Strzelcach Krajeńskich. Ponadto w celu ustalenia okoliczności zdarzenia mundurowi będą analizować nagrania z kamer monitoringu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.