Papierosy i tytoń ujawnione na rynku w Gubinie

09 styczeń 2020
(3 głosów)
Papierosy i tytoń ujawnione na rynku w Gubinie Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Zielonej Góry ujawnili i zatrzymali wyroby akcyzowe o wartości 61,5 tys. złotych. Do ujawnionego towaru nikt się nie przyznał.

7 stycznia funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Zielonej Górze-Babimoście na rynku w Gubinie ujawnili stoisko z blisko 4 tys. paczek papierosów oraz 8 kilogramami krajanki tytoniowej. Towar schowany był w specjalnie wybudowanej tego celu skrytce. Do ujawnionego towaru o szacunkowej wartości ponad 61,5 tys. złotych nikt się nie przyznał.

Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie właściciela wyrobów tytoniowych, które nie posiadały polskich znaków akcyzy skarbowej.

Źródło: mjr SG Joanna Konieczniak Rzecznik Prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.