Samochód uderzył w ogrodzenie aresztu śledczego w Zielonej Górze

10 styczeń 2020
(2 głosów)
Samochód uderzył w ogrodzenie aresztu śledczego w Zielonej Górze Fot. ALERT Zielona Góra

Samochód osobowy uderzył w tymczasowe ogrodzenie zielonogórskiego aresztu śledczego przy ulicy Łużyckiej. Na miejscu pracuje policja.

W piątek, 10 stycznia, około godziny 22 na skrzyżowaniu ulic Łużyckiej, Dąbrówki oraz Długiej doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem osobowym marki Skoda uderzył w ogrodzenie aresztu śledczego. Na miejsce wezwany został patrol zielonogórskiej drogówki.

Z relacji świadków zdarzenia wynika, że kierowca osobówki był zmuszony do wykonania gwałtownego manewru, aby uniknąć zderzenia z innym pojazdem. W konsekwencji samochód uderzył w metalowe, tymczasowe ogrodzenie aresztu.

Fot. ALERT Zielona Góra

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.