Awantura w Gorzowie. Dwie osoby znieważyły policjantów (FILM)

13 styczeń 2020
(3 głosów)
Autor: 
Awantura w Gorzowie. Dwie osoby znieważyły policjantów Fot. Damian / Stoją! Gorzów

Policyjna interwencja przy ulicy Krzywoustego w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejsce skierowano wiele radiowozów. Mundurowi zatrzymali dwie osoby, które znieważały funkcjonariuszy.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 13 stycznia, około godziny 17:00. Patrol policji został skierowany do bloku przy ul. Krzywoustego. W jednym z mieszkań miało dojść do awantury domowej, w której udział brało kilka osób.

Jeden patrol nie był w stanie zapanować nad osobami, dlatego poprosił o dodatkowe wsparcie. Wówczas na miejsce wysłano wiele radiowozów.

Rezultatem interwencji jest zatrzymanie dwóch osób, które znieważyły funkcjonariuszy. - Osoby nie dawały sobie przetłumaczyć, że powinny zachowywać się inaczej. W kierunku do funkcjonariuszy padły bowiem różne obraźliwe słowa - relacjonuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

Więcej szczegółów poznamy po przesłuchaniu zatrzymanych oraz interweniujących policjantów.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.