Wypadek na Sulechowskiej w Zielonej Górze. Są utrudnienia (ZDJĘCIA)

15 styczeń 2020
(4 głosów)
Autor: 
Wypadek na Sulechowskiej w Zielonej Górze Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Na miejscu stworzyły się długie korki.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w środę, 15 stycznia, po godzinie 15:00. Na wysokości Centrum Rekreacyjno-Sportowego przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze zderzyły się dwa samochody osobowe marki Skoda.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy straży pożarnej i podstawowy zespół pogotowia. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy, a ratownicy medyczni przebadali kierowców. Wezwano także patrol policji.

Na ulicy Sulechowskiej szybko stworzyły się korki. Swoje czynności cały czas prowadzą policjanci z drogówki, którzy ustalą dokładny przebieg zdarzenia.

Przeczytaj też: Autobus MZK zderzył się z osobówką w Zielonej Górze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.