Pożar domu w Kożuchowie. Płonie poddasze. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

15 styczeń 2020
(17 głosów)
Autor: 
Pożar domu w Kożuchowie. Jedna osoba ranna Fot. OSP Kożuchów

Dziewięć zastępów straży pożarnej walczy z pożarem budynku wielorodzinnego w Kożuchowie koło Nowej Soli. Pożar objął całe poddasze. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Informacja o pożarze wpłynęła do dyżurnego nowosolskich strażaków w środę, 15 stycznia, około godziny 21:40. W ogniu stanął budynek mieszkalny przy ul. Okrzei w Kożuchowie. Pożar szybko rozprzestrzenił się po całym poddaszu.

Na miejscu pracuje już dziewięć zastępów straży pożarnej, w tym drabina mechaniczna oraz podnośnik hydrauliczny. Strażacy ewakuowali już wszystkich mieszkańców. - W wyniku pożaru ucierpiała jedna osoba. Została ona przetransportowana do szpitala - informuje dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowej Soli.

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne prowadzą działania od wewnątrz oraz z zewnątrz budynku. Akcja gaśnicza cały czas trwa.

Fot. OSP Kożuchów

Przeczytaj też: Ponad 900 misji lubuskich śmigłowców LPR w 2019 roku

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.