Śmiertelne potrącenie kobiety na DK32 w Gubinie. Droga zablokowana!

16 styczeń 2020
(3 głosów)
Śmiertelne potrącenie kobiety na DK32 w Gubinie. Droga zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy śmiertelnie potrącił kobietę na skrzyżowaniu Drogi Krajowej numer 32 z Wojewódzką numer 285. Na miejscu pracują służby. Droga jest zablokowana!

W czwartek, 16 stycznia, około godziny 7 rano, służby ratownicze powiatu krośnieńskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące potrącenia pieszego na skrzyżowaniu Drogi Krajowej numer 32 z Drogą Wojewódzką numer 285. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Renault potrącił kobietę.

Potrąconej kobiety nie udało się uratować. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga może być zablokowana jeszcze przez kilka godzin.

Objazd odbywa się przez pobliską stację benzynową.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.