Pożar busa na "starej trójce" koło Trzebiszewa. Kierowca ma poparzoną twarz (ZDJĘCIA)

16 styczeń 2020
(4 głosów)
Autor: 
Pożar busa na "starej trójce" koło Trzebiszewa Fot. OSP Skwierzyna

W czwartkowy poranek międzyrzeccy strażacy zostali wezwani do pożaru samochodu koło Trzebiszewa. Auto było całkowicie objęte ogniem.

Kierowca dostawczego busa marki Ford jechał tzw. "starą trójką" w kierunku Skwierzyny. Nagle pojazd zapalił się w trakcie jazdy. Ogień szybko rozprzestrzenił się po całym samochodzie.

Do akcji wysłano zastęp gaśniczy z Międzyrzecza oraz dwa samochody z OSP Skwierzyna. - Podaliśmy jeden prąd wody oraz jeden prąd piany - relacjonują ochotnicy.

Podczas działań okazało się; że kierujący busem ma poparzoną twarz. Na miejsce przybył specjalistyczny zespół pogotowia, który zajął się poszkodowanym mężczyzną.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.