Dachowanie osobówki na DW278. Kobieta trafiła do szpitala

17 styczeń 2020
(3 głosów)
Dachowanie osobówki na DW278. Kobieta trafiła do szpitala OSP KSRG Trzebiechów

Poranny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 278 w pobliżu miejscowości Radowice. Kierująca pojazdem trafiła do szpitala. Na miejscu pracowały służby ratownicze.

W piątek, 17 stycznia, około godziny 7:10, na Drodze Wojewódzkiej numer 278 doszło do dachowania samochodu osobowego marki Citroen. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze, w tym strażacy ochotnicy z jednostki w Trzebiechowie. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że pojazdem podróżowała jedna osoba. 

Kobieta z ogólnym potłuczeniami została przekazana załodze karetki pogotowia, a następnie przetransportowana do szpitala na szczegółowe badania. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.