Wypadek w Gorzowie. Kierowca stracił przytomność i zatrzymał się na słupie (ZDJĘCIA)

17 styczeń 2020
(4 głosów)
Autor: 
Stracił przytomność i zatrzymał się na słupie Fot. Stoją! Gorzów

Na skrzyżowaniu ulic Olimpijskiej i Ciołkowskiego w Gorzowie osobowy Mercedes z impetem uderzył w słup. Kierowca trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie, 17 stycznia, po godzinie 14:50. Około 40-letni kierowca samochodu osobowego marki Mercedes jechał ul. Olimpijską. Nagle przy skrzyżowaniu z ul. Ciołkowskiego mężczyzna stracił przytomność. Pojazd z pełną prędkością wjechał w słup i ogrodzenie posesji.

Na miejsce przyjechał specjalistyczny zespół pogotowia oraz dwa patrole policji. Wezwano także zastęp straży pożarnej, który zabezpieczył samochód.

Lekarz przebadał poszkodowanego i zadecydował o transporcie kierowcy do szpitala. Mężczyzna przejdzie w nim wszystkie szczegółowe badania.

Przeczytaj też: Żagań: Mężczyzna pod kołami ciężarówki. Jest w ciężkim stanie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.