Torzym: Samochód wbił się w dom. Ewakuowano 4 osoby, w tym dzieci (ZDJĘCIA)

17 styczeń 2020
(3 głosów)
Autor: 
Torzym: Samochód wbił się w dom Redakcja/archiwum

W Torzymiu koło Sulęcina w dom przy ulicy Reja wjechał samochód osobowy. Mieszkańcy, w tym dwójka dzieci, nie odnieśli żadnych obrażeń, ale budynek, został uszkodzony.

Służby otrzymały zgłoszenie w piątek, 17 stycznia, około godziny 16:30. - Kierujący samochodem osobowym jadąc ulicą Reja w Torzymiu z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w budynek mieszkalny. Pojazdem jechały cztery osoby - mówi sierż. Klaudia Richter, rzecznik policji w Sulęcinie.

Na miejsce wysłano służby ratownicze. Osoby podróżujące osobówką oraz mieszkańcy budynku mogą mówić o dużym szczęściu. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Dwójka dzieci, która przebywała w domu, znajduje się obecnie u sąsiadów.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustala już sulęcińska policja. Wiadomo, że pojazd uszkodził jedną ze ścian budynku. - Kierowca samochodu był trzeźwy. Został on przebadany także na obecność środków odurzających, ale i ono nic nie wykazało - dodaje sierż. Richter.

Fot. OSP Torzym

Przeczytaj też: Wypadek w Gorzowie. Kierowca stracił przytomność i zatrzymał się na słupie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.