Zielona Góra: Doprowadził do kolizji i uciekł. Trwają poszukiwania (ZDJĘCIA)

18 styczeń 2020
(6 głosów)
Autor: 
Zielona Góra: Doprowadził do kolizji i uciekł Redakcja

Doprowadził do kolizji z innym pojazdem i uciekł. Sprawca porzucił auto przy jednym z bloków w zielonogórskiej Łężycy. Policja poszukuje kierowcy.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego zielonogórskiej policji w piątek, 17 stycznia, około godziny 23:00. Na ulicy Łężyca-Odrzańska w Zielonej Górze zderzyły się dwa pojazdy marki Opel. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca wymusił pierwszeństwo przejazdu wyjeżdżając z ulicy Inżynierskiej na główną drogę. - Samochód dosłownie pędził szutrową, dziurawą drogą - relacjonuje świadek.

Winowajca szybko oddalił się z miejsca kolizji. Kierowca porzucił samochód kilkaset metrów dalej, tuż przy jednym z bloków na osiedlu Czarkowo. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, w środku pojazdu zostawił on m.in. kluczyki. Na miejscu pracują już patrole policji, w tym przewodnik psa służbowego.

Ulica Łężyca-Odrzańska jest obecnie zablokowana. Kierowcy mogą objechać miejsce zdarzenia bocznymi ulicami.

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie Messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.