Dwie osobówki zderzyły się na 1 Maja w Nowej Soli. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

18 styczeń 2020
(18 głosów)
Autor: 
Stłuczka dwóch osobówek w Nowej Soli Fot. Dawid

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy 1 Maja w Nowej Soli. Droga została zablokowana.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 stycznia, około godziny 12:00. Na środku skrzyżowania ulic 1 Maja i Aleksandra Fredry w Nowej Soli zderzyły się dwa samochody osobowe marki BMW. - Jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu, wyjeżdżając z osiedlowej drogi - relacjonuje świadek.

Na miejsce wezwano dwa patrole policji oraz zespół pogotowia. Ratownicy medyczni przebadali wszystkich uczestników zdarzenia. Na szczęście nie doznali oni poważniejszych obrażeń.

W związku z kolizją na drodze szybko stworzyły się korki. Ulica 1 Maja została zablokowana w obu kierunkach.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Doprowadził do kolizji i uciekł. Trwają poszukiwania (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.